Shampo me ekstrakte qumeshti dhe majalti - 6$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
I jep lagështi flokëve dhe skalpit, rikthen volumin tek flokët e thata dhe të ashpra, duke i bërë flokët të shkëlqyeshme, të buta dhe të gjalla, është e mirë për lëkurë të mbindjeshme dhe alergjike, i forcon flokët me dy ekstrakte të pasura natyrale nga mjalti dhe qumështi.

Ekstrakte të qumështit: përbërës i shkëlqyeshëm për flokët, që konsiston në molekula që penetrojnë thellë për të rikthyer dhe për t’i dhënë lagështi flokëve.
Ekstrakte të mjaltit: largon yndyrën e tepërt nga flokët dhe nga skalpi dhe ruan balancën e tyre, duke i dhënë flokëve shkëlqim.
Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.

Përbërësit: Ujë, cocamidopropyl betaine, Sodium Laureth Sulfate, disodium Laureth Sulfosuccinate, dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, klorid sodium, parfum, ekstrakte të qumështit, ekstrakte të mjaltit.