Krem Fytyre - 8$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
Krem fytyre per ushqyerjen dhe hidratimin e lekures. Trajton ne menyre intensive lëkurën e thatë.

- Lë lëkurën tuaj të butë dhe heq yndyrnen.
- Zbut lëkurën e thatë dhe largon acarimet e saj.
- Ka ne permbajtje antioksidantë dhe acide folik që ndihmojne në mbajtjen e lëkurës tuaj të shëndetshëm.
- Eshtë i pasur në vitaminë E, fenolet dhe acid fenolike.
- Ky krem ka çertifikim orgaink.